about

Witamy na stronie firmy Logmed

Zajmujemy się dystrybucją i serwisowaniem sprzętu medycznego. Sterylizatory, myjnie, zgrzewarki, destylarki, urządzenia do dezynfekcji i sterylizacji narzędzi stomatologicznych, chirurgicznych, laryngologicznych, ginekologicznych, okulistycznych i innych.

Realizujemy autoryzowany serwis urządzeń SciCan oraz Melag. Posiadamy w ciągłej dostępności części zamienne i eksploatacyjne.

Zapraszamy do kolejnych odsłon o produktach i działalności firmy Logmed.

PROMOCJE

Opierając się na ponad 50 latach innowacji, lider w technologii autoklawów stworzył kompletną linię autoklawów kasetowych STATIM - zaprojektowanych w celu zaspokojenia potrzeb każdego rozmiaru praktyki medycznej. Rodzina autoklawów STATIM obejmuje najszybsze, najbardziej innowacyjne autoklawy dostępne już dziś. Wykorzystując opatentowany proces sterylizacji, SciCan zbudował rodzinę autoklawów STATIM, adresując ją do punktów pełnego zakresu zastosowań sterylizacji instrumentów - od higienistek do ogólnych praktyk lekarskich - zapewniając każdemu doskonałe rozwiązanie w sterylizacji.

Wprowadzamy nową – 4 GENERACJĘ autoklawów STATIM marki SciCan 

SZYBKOŚĆ 
Niezrównana prędkość i niezawodność autoklawów STATIM sprawiły, że STATIM jest najlepiej sprzedającym się autoklawem na świecie. A jego opatentowana technologia delikatnego działania czyni go również najbardziej popularnym. 

PRZYSZŁOŚĆ 
STATIM G4 oferuje poziom interaktywności nie spotykany nigdy wcześniej. STATIM G4 za pośrednictwem sterowania dotykowym ekranem LCD i funkcją połączeń internetowych STATIM Live, został zaprojektowany, aby zapewnić niezwykłą łatwość obsługi i umożliwić użytkownikowi całkowitą kontrolę.

DOTYK 
Wysokiej rozdzielczości 65K kolorowy ekran dotykowy oferuje wyraźny obraz z wiadomościami, informacjami o aktualnym cyklu i konfigurowalnymi ikonami - wszystko z niezwykłą wyrazistością. W pełni regulowany poziom kontrastu pozwala zoptymalizować ekran do oświetlenia w gabinecie, a jego wymiary 2,5’’x 3’’pozwalają na łatwy podgląd wybieranych modułów. 

ŁĄCZNOŚĆ 
Funkcja STATIM Live jest portalem internetowym, poprzez który można wyświetlić nie tylko aktualne działania swojego autoklawu STATIM G4 w czasie rzeczywistym, ale dająca również dostęp do historii przeprowadzonych cykli, drukowania, informacji o walidacji i opcji sterylizacji z wyszukiwaniem według wielu pól. Za pośrednictwem funkcji STATIM Live można wysyłać e-maile z informacjami o błędach cykli bezpośrednio do sprzedawcy, co pozwoli ocenić wykwalifikowanym technikom czy i kiedy wymagana jest interwencja serwisowa, można wykonać aktualizację oprogramowania, a nawet zdalnie rozwiązać pewne problemy. 

OCHRONA 
Bezpieczeństwo pacjentów opiera się na dbałości o szczegóły. STATIM G4 obsługuje weryfikację procesów, które są zabezpieczone hasłem PIN zdefiniowanym przez ID użytkownika, tak aby personel mógł autoryzować przeprowadzone cykle. Zachęca to do szczególnej dbałości o procesy i tworzy bezpieczne środowisko zarówno dla personelu, jak i dla pacjentów. 

ARCHIWIZACJA 
Nieudokumentowane cykle sterylizacyjne równie dobrze mogłyby nie zostać w ogóle wykonane. Po przeprowadzeniu każdego cyklu informacje muszą być przechowywane w celu ochrony swojej praktyki i pacjenta. Wbudowana stacja zapisu cykli SciCan DataLogger przechowuje wszelkie informacje o przeprowadzonych cyklach w czasie użytkowania autoklawu, port USB 2.0 pozwala na manualne odzyskiwanie historii cykli, 10/100Base-T Ethernet łączy komputer bezpośrednio z autoklawem STATIM, a port RS232 pozwala na podłączenie drukarki zewnętrznej.

Broszura STATIM 2000 G4

STATIM znaczy natychmiast

STATIM 2000 G4
Marka SciCan Dental
0zł

ODWIEDŹ NASZĄ SIEDZIBĘ

Adres: ul. Duża 5A lok. 10
05-270 Marki

Tel/Fax: (+48) 22 744 20 28

Kom: (+48) 609 800 552

Email: logmed@logmed.pl

TELEFONICZNE KONSULTACJE
ORAZ WSPARCIE TECHNICZNE

w godz. 8:00-20:00 w dni powszednie

+48 609 800 552

 
WYNAJEM URZĄDZEŃ

Posiadany potencjał urządzeń zastępczych i pokazowych umożliwia nam również prowadzenie wynajmu aparatów medycznych na rzecz Państwa placówek w przypadku krótkotrwałych oraz długookresowych potrzeb. Parametry urządzeń, wycena oraz terminy realizacji staramy się dostosować jak najkorzystniej w zależności od Państwa oczekiwań.

   
URZĄDZENIA DEMONSTRACYJNE

W celu zapoznania się z aparaturą medyczną, umożliwiamy Państwu również wyjątkową sposobność montażu urządzeń demonstracyjnych /pokazowych/. Do Państwa dyspozycji oferujemy aparaty o identycznych parametrach technicznych z prezentowanej oferty. Ta wyjątkowa możliwość pozwoli Państwu ocenić walory sprzętu dystrybuowanego przez firmę Logistyka medyczna Logmed.

NASI PARTNERZY

SciCan
TAUTMANN
RIGEL
MELAG
AESIC