about

Witamy na stronie firmy Logmed

Zajmujemy się dystrybucją i serwisowaniem sprzętu medycznego. Sterylizatory, myjnie, zgrzewarki, destylarki, urządzenia do dezynfekcji i sterylizacji narzędzi stomatologicznych, chirurgicznych, laryngologicznych, ginekologicznych, okulistycznych i innych.

Realizujemy autoryzowany serwis urządzeń SciCan oraz Melag. Posiadamy w ciągłej dostępności części zamienne i eksploatacyjne.

Zapraszamy do kolejnych odsłon o produktach i działalności firmy Logmed.

PROMOCJE

Broszura STATIM 5000S Endo

Broszura przedłużona kaseta Endo

STATIM znaczy natychmiast

STATIM 5000S Endo
Marka SciCan Dental
0zł

ODWIEDŹ NASZĄ SIEDZIBĘ

Adres: ul. Duża 5A lok. 10
05-270 Marki

Tel/Fax: (+48) 22 744 20 28

Kom: (+48) 609 800 552

Email: logmed@logmed.pl

TELEFONICZNE KONSULTACJE
ORAZ WSPARCIE TECHNICZNE

w godz. 8:00-20:00 w dni powszednie

+48 609 800 552

 
WYNAJEM URZĄDZEŃ

Posiadany potencjał urządzeń zastępczych i pokazowych umożliwia nam również prowadzenie wynajmu aparatów medycznych na rzecz Państwa placówek w przypadku krótkotrwałych oraz długookresowych potrzeb. Parametry urządzeń, wycena oraz terminy realizacji staramy się dostosować jak najkorzystniej w zależności od Państwa oczekiwań.

   
URZĄDZENIA DEMONSTRACYJNE

W celu zapoznania się z aparaturą medyczną, umożliwiamy Państwu również wyjątkową sposobność montażu urządzeń demonstracyjnych /pokazowych/. Do Państwa dyspozycji oferujemy aparaty o identycznych parametrach technicznych z prezentowanej oferty. Ta wyjątkowa możliwość pozwoli Państwu ocenić walory sprzętu dystrybuowanego przez firmę Logistyka medyczna Logmed.

NASI PARTNERZY

SciCan
TAUTMANN
RIGEL
MELAG
AESIC